O NAS

Kipp Projekt


Architektura jest sztuką kształtowania przestrzeni wymagającą od projektanta wiedzy, wyobraźni i wrażliwości na zastany kontekst przestrzenny, historyczny i kulturowy.

Biuro architektoniczne KIPP Projekt Sp. z o. o. zostało założone w 1988r i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi projektowe posiadając w swoim dorobku wiele znaczących realizacji. Możemy poszczycić się obszernym i różnorodnym dorobkiem, obejmującym obiekty: sportowo-rekreacyjne i widowiskowe, zespoły mieszkaniowe, biurowe, hotelowe, użyteczności publicznej, jak również obiekty scenograficzno – ekspozycyjne.

Jesteśmy grupą architektów, obecnie 17 osobową, łączącą w pracy doświadczenie i kreatywność, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia oraz referencje naszych dotychczasowych Klientów.

Zapewniamy swoim Klientom kompleksową obsługę projektową we wszystkich branżach na każdym etapie przygotowania i realizacji inwestycji, gwarantując dostarczenie rozwiązań najwyższej jakości w wymaganym terminie oraz założonym budżecie.

Poprzez swoją wieloletnią działalność oraz dotychczasowy dorobek zdobyliśmy opinię wiarygodnego partnera, któremu można z pełną odpowiedzialnością powierzyć każdy bez względu na skalę i złożoność projekt inwestycyjny.

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy wszelkich dodatkowych informacji oraz odpowiemy na Państwa pytania

© Copyright 2020 - KiPP Projekt